O firmě

Svou činnost zahájila firma Mape Development a.s. v roce 2005 po transformování z předchozí činnosti fyzické osoby.
Od skromných začátků, charakterizovaných drobnými stavebními pracemi na rekonstrukci kancelářských a prodejních prostor či subdodávek na stavbách rodinných domků se firma vypracovala na univerzální stavební společnost.
Svou činnost postupně rozšiřovala přes stavební rekonstrukce, subdodávku sádrokartonových systémů až k vlastním developerským projektům. Kromě vlastních developerských projektů se ve významné míře zabýváme samotnou stavební činností.

Mape Development a.s. je zákaznicky orientovaná firma se snahou o úzkou spolupráci se svými zákazníky. Mape Development a.s. preferuje vztah založený na vzájemné důvěře, zaměřený na společném splnění stanovených cílů. Za svůj cíl si klade nejen zajišťovat, ale i garantovat zákazníkům optimální řešení, je zárukou, že zákazníci za své peníze vždy dostávají odpovídající poměr ceny a kvality.

Dlouholeté zkušenosti v oboru a profesionalitu svých pracovníků, stejně jako inovativní metody promítá plně do poskytovaných služeb. Společnost se řadí mezi malé poskytovatele služeb na českém trhu, proto svým zákazníkům, mezi které patří zejména soukromé osoby, poskytujeme jak kompletní služby od záměru, zpracování projektu, realizaci až po kolaudaci, tak i provádění pouze jednotlivých profesních prací.

Jsme s vámi, když hledáte to správné řešení. Pomůžeme vám, když nevíte, jak dál. Jsme připraveni být vaším partnerem. Partnerem, který má zájem, stejně jako vy, o co nejlepší výsledek.
Vztah založený na vzájemné úctě, pochopení a jistotě, že všechno je tak, jak má být.

Rychlý kontakt

MAPE DEVELOPMENT a.s.
Papírenská 63/4
Praha 6
PSČ 160 00

E-mail: info@mapedevelopment.cz

Telefon: +420 731 612 455

Datová schránka: 7yne3wa

IČO: 272 51 381
DIČ: CZ27251381